Moeshowde kokkupanek alates modellide otsimisest, stiilide kokkupanekust, temaatika ja muusika leidmisest, lõpetades koreograafia ja lavastusega,  jumestajate ning juuksurite leidmisega.
Kuna minu elu läbivaks teemaks olnud liikumine ning tants, siis rakendan seda alati ka moeshowde lavastuses. Samuti meeldib mulle modellideks kutsuda inimesi tänavalt, maalt ja linnast, et laval oleks erinevaid karaktereid ning vaatajail oleks huvitav showd vaadata. 
Olen korraldanud Põlva Kaubamaja kevadisi moeshowsid ning korraldanud üritust Põlvamaa Suvetüdruk 2012.

Ootan erinevaid moeshowde ning ürituste abistamise ja korraldamise kutseid!


Eda Undrits, Põlva Tarbijate Ühistu, Moemaailma juhataja

Mul on rõõm olnud Karisega teha koostööd viimase nelja aasta jooksul, kus oleme viinud läbi igaaastast ühist moeteemalist projekti Põlva Tarbijate Ühistu Moemaailmas.
 Karis on väga avatud, sümpaatne ja mitmekülgne inimene. Ääretult spontaane, kellega on alati hea koostööd teha ja kes nakatab teisi oma positiivsusega. Tänu tema ettevõtlikkusele oleme kindlasti juurde võitnud palju uusi kliente ja suurendanud ettevõtte käivet.
 Ta on hea organiseerija ja ürituste läbiviija, väljakutseid otsiv ja kõigele uuele avatud. Ta on alati teinud meile väga meeleolukaid moeetendusi, riietanud modellid, teostanud modellide liikumise ja pannud nad laval särama.
 Tulenevalt eeltoodust leian, et kui te vajate oma meeskonda inimest, kes oleks rõõmsameelne ning positiivse ellusuhtumisega, heade organiseerimisvõimetega juht meeskonnas ning ideede elluviija, siis olen veendunud ja soovitan kindlasti Karis Kuuske.Kirsi Altjõe - brändijuht, stilist, sandinyourshorts.com moeblogi juht

Karis on väga kohusetundlik, kiire reageerimise ja hea maitsega noor naine, kel on ambitsiooni ja sisu. Olen Karisega töötanud koos mitme Tartu Kaubamaja moeshow projektis, kus ta on mind assisteerinud ja igat pidi aidanud. Karis oskab kaasa mõelda ja tervikut näha, ta on rõõmsameelne ja tulemustele orienteeritud, mis tihti tähendab seda, et ta lahendab probleeme lennult ning ei karda pikki töötunde. On olnud suur rõõm temaga koos töötada ning kindlasti soovitan teistelegi Karist proovile panna.

Make-up: Grete Lill      Juuksed: Erika Vares ja Lilian Seeme