Väikse tüdrukuna oli minu lemmik muinasjutuks "Kaunitar ja koletis". Mind on alati paelunud muinasjuttudes võluvägi ja sellega kaasnev müstilisus ning: "... ja nad elasid õnnelikult elu lõpuni." Kristallking sündis täpselt sellest unistusest. 

Mind köidavad mood, kunst ja küpsetamine. Pealtnäha üpris erinevad teemad, kuid minu jaoks üks täiendab teist. Moestilistika pisiku sain juba lapsepõlves kodulinnas Põlvas, kui käisin moekoolis ja osalesin erinevatel moe- ja iluüritustel. Mood ja kunst on "minu teemad" olnud sellest ajast alates. Oma sünnipäevakutsed meisterdasin alati ise. Soovisin teha pisut teisiti kui tavaliselt. Minu jaoks on olnud kutse kui visiitkaart peole. 

Küpsetamise vastu hakkasin huvi tundma keskkooli viimases klassis. Unistasin, kuidas mu pere astub mõnusasse kringli hõngulisse tuppa. Pärast esimese lapse sündi leidsin endas jälle küpsetamise kire. 2018. aastal sündis meie perre teine tütar ning temaga koos oldud aeg on mind sütitanud veelgi enam. Minu sooviks oli teha oma lastele ise sünnipäevatorte, kuid üks asi on viinud teiseni...

Tahan oma tütardele olla eeskujuks, et nad julgeks unistada ja julgeks teha mida iganes nad soovivad. Vaid nii on võimalik: "... ja nad elasid õnnelikult elu lõpuni".