Tere, Mina olen Karis!

Siin blogis räägin erinevate teemapidude korraldamisest ning muudest projektidest. Kindlasti saate tuttavaks ka minu pere ja sõbrannadega, kellega on alati oioi - kui palju tegemisi. 

Kuid enne veel väike tutvustusring:

Lähemalt minu kirest ja unistustest :)

Juba väikse tüdrukuna tahtsin, et minu sünnipäevad oleksid alati teistsugused ja meeldejäävad. Siis mõtlesin ma ise mänge välja ning meisterdasin kutseid, tänukaarte ning kingitusi. Seda kõike sellest, mis kapisahtlis vedeles. Soov oli teha sõpradele ja sõbrannadele midagi meeldejäävat ning lahedat.

Selle pisikuga on nakatunud ka minu õed ja loomulikult ema, kes seda kõike meil teha laseb ja kaasa aitab mõelda. Näiteks õe Marise 10.aasta sünnipäeval kogusime emaga kokku tema sõbrad ning läksime rongireisile Põlva-Tartu, Tartu-Põlva. Vahepeatusena olid muidugi muuseumi külastused ning lõunasöök. Tavaline pole meie peres olnud kunagi teema.                                                            

                                                    Minu kaasvõitlejad - õed Merit ja Maris

Enda sünnipäevad olen enamjaolt teinud stiilipeona, seejuures õppinud, mis toimib ja mis mitte. On olnud 80-ndate spordistiil, all white ja ka all black (mis kujunes üsna nukraks istumiseks ümber laua ) ning suurejooneline “The Great Gatsby."

                                                       Sünnipäeval "The Great Gatsby"

Nüüdseks olen lõpetanud ülikooli, saanud kogemusi erinevate moe- ja iluürituste korraldamisel, olnud 6 aastat tantsutreener ning kokku pannud moeshowsid, kohanud oma eluarmastust ning saanud emaks imearmsale tüdrukule. Tunnen, et põhitööna tahaksin teha seda, mis kõige rohkem hingerahu pakub.

Minu armastused

                                                                         Minu armastused

Kaks aastat tagasi tekkis meil sõbrannaga idee korraldada väiksemaid üritusi ning sünnipäevasid. Ideed jõudsid ka teostuseni, kuid asi jäi millegipärast sinna pidama.

Kuid siiski kahe aasta vältel olen korraldanud ning dekoreerinud pereliikmete ja tuttavate sünnipäevasid ning juubeleid. Samuti jõuluõhtu laud ning kingituste pakid on alati olnud midagi uut ning huvitavat.

Lähedaste julgustusel ning suure tahte tõttu sündis KristallKing. Miks see veidi aega võttis? Julgen tunnistada, et esmalt oli asi kartus teadmatuse ees ning kartus ohjad enda kätte võtta. Tänaseks olen veidi endaga tööd teinud, arendanud oskusi ja mõtisklenud ning nüüd tunnen, et on õige hetk! Teadmatus on endiselt, kuid kellele siis veel eeskuju näidata kui oma tütrele – teha seda, mis sind õnnelikuks teeb! Teisalt kartus on asendunud ärevuse ning põnevusega. Juhheii! 

Oma uue ettevõtmise saan kokku võtta Richard Bransoni raamatu “Teeme ära” õpetussõnadega:

Kalkuleerige riske ja riskige!

Uskuge endasse!

Püüelge oma unistuste ja sihtide poole!

Ärge kahetsege midagi!

Pidage sõna.

 

Peatse kohtumiseni,

Karis

 


Järgmine
And I like large parties. They’re so intimate…

Lisa kommentaar

Email again: