Port Artur

6.mail toimus Pärnus Port Arturi keskuses suur moe- ja ilupäev. Kirsi (kellega oleme koostööd teinud varasemalt Tartu Kaubamaja "Moekuulutaja" raames) kutsus mind sinna assistendiks ning sain ka ise ühe moeshow kokku panna.

Saabusin Pärnusse juba päev varem. Suvepealinna jõudes sain koheselt aru, et see linn on oma nime vääriline. Sellel aastal nii sooja ja ilusat ilma minu silmad veel näinud ei olnud. Kahjuks päevitamisest ja mõnulemisest jäi asi seekord kaugele, kuna töö hakkas pihta KOHE! Saime Kirsiga kokku, võtsime ühed kohvid ning hakkasime plaani pidama. Seekord pani Kirsi kokku kevad-suvise moeshow ning mulle usaldati show, mis oli koolilõpu inspiratsiooniga. Igati asjakohane, kuna kohe-kohe on kooli lõpetamised jälle ees.
Valisin igale modellile selga ühe komplekti ning vahetusi ei tulnud - sellega võitsin palju aega. Oli vaid paar tundi komplektide kokku panemiseks ning juba siis tulid modellid fittingule


Põhimõtteliselt pidin kõik riided ümber vahetama, kuna on ju teada igale ostlejale, et igas poes on suurused väga erinevad. Reedesse mahtus üle 10 000 sammu Port Arturis, palju uusi tutvusi ja mõnusat kaubamaja hõngu sädelevate kleitide keskel.


Õhtul poole kümne paiku jõudsin lõpuks hotelli ning sain jalgadele puhkust anda. Kuid siis tuli veel modellide järjekord paika panna ning komplektid läbi mõelda. Ma ei taha kunagi lihtsalt suvalist moeshowd  teha, sest väga lihtne oleks esimesed ettejuhtuvad riided modellile selga panna ning lavale saata. Tahaksin, et riided omavahel harmoneeruks ning lavale tuleku järjekord oleks loogiline ja vaatajale mõnus vaadata. Nagu teeks oma moekollektsiooni :) idee on umbes sarnane.


6.mai hommikusse jäid veel mõned fittingud ning kell 10 algas lavaproov. Kõik oli sujuv hetkeni, kuni algas minu show proov ning pidin ise korraks lavale astuma. Sekundiga tundus minu mõte - selga panna kitsas pliiats-seelik - arulage, sest ühe sammuga lavale astudes, kärises minu seelik tagant õmblusest kuni taguotsani. Päris tore hetk, teades, et ühe minuti pärast pidi algama proov. Kuid mis seal ikka - keerasin seeliku miniks ning sain tunnike veel nii mööda Port Arturit ringi joosta. Lõpuks tekkis viie minutiline paus ning ostsin endale jalga uued teksad. Teksade ostmine on tavaliselt üsna keeruline, kuid vähese aja tõttu oli valik kiire ja lihtne.


Enne minu showd oli kevad-suvine moeshow, kus ma aitasin modellidel riideid vahetada. Vahepeal esines Gerli Padar and the Moon ning siis algaski koolilõpu show. Nagu ikka oli see 7-8 tunnine ettevalmistus ühe hetkega läbi.
Kasutasin enamjaolt AG, Mohito, Bastioni, PrettyWomani ja Cream riideid. Jalas olid kõigil modellidel ABC kinga jalatsid.


Rohkem pilte komplektidest on siin!

Peale etendust tagastasin riideid ruttu poodidesse ning jõudsin veel ühte kevad-suvist showd abistada. Peale seda võtsin lõunasöögiks vaniljetopsi rosinatega ning jooksin Tartu bussile.

Pean mainima, et laupäeva õhtuks olid minu jalad väga paistes. Martin küll seda ei täheldanud, kuna ta on viisakas mees, kuid jalanõud mulle jalga nii naljalt ei läinud.

Pühapäeval oli meil Serviti tantsutüdrukutega järjekordne trenn, milles ma ei saanudki suurt kaasa teha. Kuid minu tüdrukud on nii tublid - tants on kenasti selge ning ees on vaid väiksemad muudatused ja ettevalmistused, meie suureks esinemiseks 2.juunil Põlva Päevadel. Tulge kindlasti vaatama! :)

Ja muidugi Põlva Päevade kavas on iga-aastane Põlva Kaubamaja moeshow, mille saan mina jälle kokku panna ja sellest tuleb kindlasti üks pikem postitus.


Musid-kallid-paid! Ja kindlasti kirjutan oma tegemistest varsti jälle!Eelmine
Kevadised tuuled
Järgmine
varsti, varsti

Lisa kommentaar

Email again: