MoKu #2päev #3päevEilne päev osutus üpris kiireks, seega päev number kahest ei jõudnudki ülevaadet teha. Kuid seda toredam ja pikem on tänane postitus...

Lisaks lasteshow stilistikale on mulle järjest ülesandeid juurde tulnud. Eilseks põhiliseks tööks oli Tartu Kaubamaja poolse moeshow lavastuse assisteerimine. Stilistiks oli Johanna Eenma. Moeshow lavastust olen ma varasemalt teinud veidi väiksema mastaabiga, kuid nüüdne show oli heaks kogemuseks. Proovid algasid päeval kell 14 ning show ise oli kell 17. Mitu tundi sai narveerida, sest esiteks polnud ma Moekuulutajal lavastuse poolt teinud, teiseks olid seekord modellideks läti siresääred. Nendele oli asi uus, minule oli asi uus, segadus missugune. Kuid siiski.... asi läks suhteliselt ladusalt ning nagu alati muretsesin üle. Isegi oma inglise keelt sain praktiseerida, mida pole juba saanud aastaid teha. Või noh, kui ma nüüd aus olen, siis on võimalust olnud küll ja veel, aga mingi barjäär on olnud ees. Loodan, et eilse ja tänasega sai see müür ületatud.

Detailid Johanna showst:
Tänane päev algas selle sama etendusega. Nüüdseks tundus, et asi on suhteliselt kontrolli all, kuna eile sai nö peaproov ju tehtud. Kuid just täna läks asi natuke teistmoodi kui eile.... Kuid rahvas asjast aru ei saanud ja mis põhiline - riided sai näidatud nende kõige paremas hiilguses.

Tund aega hiljem oli pulma erietendus. Eesti disainerite poolt valmistatud kaunid pulmakleidid ja kostüümid.. oeh, midagi nii ilusat ja korraga nii palju, pole ma ammu näinud. Lausa nii ilus oli, et ei julgenud kleite puutudagi. Selles shows aitasin modellidel kiirelt kleite vahetada. Igal modellil kolm kleiti, seetõttu oli rabistamist kõvasti ja kuna kleidid pidid saama vaid erilist kohtlemist oli pinge seda suurem. Aga jälle - nagu ikka, oli show suurepärane ja modellid jõudsid õigel ajal lavale. 

Nii kaubamaja etendust kui pulma etendust (lisaks veel Zenja Fokini kokkupandud showd) saate järele vaadata siit!

Peale pulmashowd hakkas minu laste etenduse fitting. Tänaseks abiliseks oli mul sõbranna Mari-Liis, kes aitas mul lastele õiged jalatsid, komplektid selga panna ning kõikidest komplektidest pildid teha. 
Fitting kestis väikeste vahedega kolm tundi. NING VEEL oli õhtu lõpuks ka lavaproov. Lavastaja näitas lastele ette kuidas kõndima, poseerima peab ning naeratama peab. Lavaproovi ajal tuli kaubamajja ka Martin ja Kiira. Nende rõõmsaid nägusid oli päeva lõpuks nii hea näha! Kuigi täna sai palju tehtud ja sagimist oli oma jagu, siis oma pere annab energiat juurde ja ikka selleks, et homme minna rõõmsalt lasteshowsid tegema! 

Lapsed hoolsalt juhiseid kuulamasOotan Teid homme Tartu Kaubamajja kell 12 ja 14! :)

Kohtumiseni,


Eelmine
MoKu #1päev
Järgmine
Moekuulutaja #4päev

Lisa kommentaar

Email again: