Moekuulutaja #4päev

Lõpuks ometi saan veidi pikemalt kirjutada pühapäevasest päevast. Minu jaoks kulmineerus Moekuulutaja just selle päevaga ning kell 12 ning 14 leidsid aset minu esimese stilistikaga lasteshowd Moekuulutajal. 
See päev algas suhteliselt närvesöövalt kuna terve öö nägin unes, kuidas pühapäevane päev viltu läheb. Kuid juba oma kogemusest teada, et kui hirmud on unes juba läbi elatud ja hullemad stsenaariumid juba ette teada, siis üldjuhul päriselt nii ei lähe. 
Hommikul pidin veel mõned täiendused showsse tegema ning teatud jalatsid ümber vahetama. Selle kõige juurde käis suur jooksmine mööda Tartu Kaubamaja, kuum kohvi käes. Beyond Beyond harjutas esinemisteks ning esimesed neli fänni olid juba neid filmimas. Päev tõotas tulla teismeliste neiude rohke ja just nii ka läks...

Kiirustades viisin riided ja jalatsid juba tund aega enne showd backstage'i, et saaks veel komplektid rahulikult üle vaadata. Sel hetkel jõudis ka Mari-Liis, kes oli mulle laupäeval ja pühapäeval suureks abiks. Kümme minutit hiljem jõudsid lava taha lapsed, kellel juba silmad särasid ning naeratused olid suul. Lapsed olid elevil ja päris ausalt, ma olin täpselt sama lapsemeelne... ise küll lavale ju ei läinud, kuid adrenaliinikas oli küll. Esimesed komplektid selga... lavalt oli kuulda Kristallkinga nime... muusika läks peale.... ja show oli läbi. Täpselt nii kiiresti esimene show läkski. Sõrme nipsuga olid riided tagasi puul ja lapsed jooksid laiali järgmist ootama. Ma olen varem ka moeshowsid teinud ja ise laval käinud, kuid ikka ja alati tundub nii uskumatu, kuidas üks 15minutiline programm võib tunduda lava taga kui üks minut. 
Vahepeal saime nautida Eesti disainerite lastemoodi ja paar sõna vahetada minu fännidega :) kallis Martin ja Kiira, ema, õde Merit, ämm Marika ja Leili olid tulnud mulle kaasa elama! Soojad sõnad kallitelt inimestelt ning seejärel läksime kiirelt backstage'i. Panime komplektid jälle nii, et lastel oleks neid hea selga panna. Järgmine show oli täpselt sama kiire kui mitte kiirem. Riided tagasi puule, jalatsid tagasi karpi ja juba jälle olid need asjad lasteosakonna riiulitel. 
Mari-Liisile ütlesin, et ma ei saa talle veel aitäh öelda, kuna ma ei saa aru, et see asi on läbi. Alles õhtu poole koju jõudes sain alles aru, mis päeval juhtunud oli. Ärge saage valesti aru, Mari-Liisile ütlesin aitäh ja andsin kõva kalli veel peale kauba! :)

Siinkohal tahakski uuesti tänada kallist Madlit, kes aitas mul neljapäeval kõik riided välja valida ning üles kirjutada, sest ilma selle "dokumendita" oleks lava taga üpris suur segadus olnud. Aitäh Mari-Liisile, kes käigu pealt haaras komplektid ja suurused ning pani kokku laste nimed ja näod, millest oli samuti palju abi. Ühesõnaga aitäh, aitäh, aitäh ja suur kummardus!

Mõned nopped showst:
(Fotod: Kertin Vasser)


Choacellast inspireeritud outfitidMereteema, sinine-valge-punaneKommipoe toonid

Mõlemat showd saate järele vaadata siit


Tõesti mõnus nädalavahetus oli, kuid nüüd on hea jälle reaalsusesse tagasi tulla, et valmistuda juba uuteks projektideks!

(ps! vaid nädal on kevade alguseni jäänud! juhheii!!)
Eelmine
MoKu #2päev #3päev
Järgmine
Kevadised tuuled

Lisa kommentaar

Email again: