Minu Kiira sai 3

Sellel postitusel on 2 vastust
Okei, jah -  Kiira õige sünnipäev on veel paari päeva pärast, kuid tema kauaoodatud pidu sai teoks laupäeval. Nagu eelmistes postitustes juba kirjutatud sai, siis peo teema valik sai tehtud juba eelmise aasta suvel ning sügisest hakkasid väiksemat sorti ettevalmistused. 
Nüüd saategi näha kuidas meie pilla-palla-pillerkaar - nagu mutionu laulus - välja nägi!Ma ei tahaks siin heietama hakata, et: "Oh, kuidas on aeg ikka lennanud! Alles oli see pisike krutskeid täis tüdruk minu kõhus ja nüüd saab juba kolmeseks!" Aga näete, pidin ära tegema, sest aeg on kiirelt läinud tõesti ja väiksest beebist pole enam midagi järel. Praeguseks on temast sirgunud pikkade lokkis juustega pruunisilmne neiu, kes on iseteadja, oskab meid proovile panna ning teab mis niite tõmmata, et emme-issi tema muusika järgi tantsiks (üldisel üritame seda vältida, kuid vahest ei saa). Seda ütleb vast iga 2-3. aastase lapse vanem ja seda ütlevad ilmselt ka ükskõik mis vanuses lapse vanemad. Ilmselt 16. aastane Kiira oskab päris hästi meie tujusid ära tabada, et õigel ajal raha küsida. Sellega tegeleme siis kui aeg käes.
Kuigi ütlesin, et imikuiga on meie peres juba unustatud teema, siis vahel ta ikka ütleb: "Emme, ma ei oska kõndida!" Siis kui ta sülle tahab ja puhtjuhuslikult trepist üles minek on. Või siis: "Tahan beebi olla!" Seda ütleb siis, kui tahab, et me teda äiutaks. Kuid nüüd ütleb ka, et: "Tahan beebit koju!" Lubasime talle, et mängukaaslane tulemata ei jää.


Nüüd siis sünnipäeva juurde. Eelnevates postitustes juba kirjutasin, et tema soovidega me hetkel ei osanud arvestada, sest ta ei osanud endale midagi konkreetset soovida. Iga päev oli uus mõte (sellest on rohkem juttu siin).

Sünnipäeva teemaks jäi - METSALOOMAD.
Mina veel sellisel peol ei ole käinud ja mõtlesin, et miks mitte. Kiirale loomad meeldivad ja jäime selle juurde. Kutsel oli märgitud, et tegemist on stiilipeoga, see kehtis nii täiskasvanutele kui väiksematele.
Päris paljud külalised olid vastavalt stiilile endale ka loomakõrvad pähe pannud või lausa mingi erilise riietuse selga pannud. Ema tegi külalistele vastavad näomaalingud, seega kõik kes tahtsid, said end loomaks teha!
Martin oli täiskostüümis põder ning mina lillade juustega Malviinat meenutav metsaliblikas ning Kiira printsessist roosa jänku. Õhtu naelaks oli Martini 82. aastane vanaisa, kes pani pruuni paruka pähe ning ütles, et on Mowgli. Meil oli väga kirju seltskond!

Selle peo tarbeks meisterdasin kutsed, söögikaunistikud, plakati, lauakatte ning loomade, seente kujulised kaunistused.
Põhilise üldmulje jätsid sügisel korjatud sammal ning oksad, sinna juurde rohkelt käbisid. Tellisin vastavalt teemale ka plastiknõud. 
Tundus, et sünnipäev läks korda. Peoruum oli mõnusa õhustikuga - täiskasvanud said rahulikult jutustada, lapsed joosta, peitust mängida ning joonistada. Seinal käisid Kiira lemmik multifilmid - "Masha ja karu" , "Peppa" ja "Lammas Shaun". Tegevust jätkus kõigile! :)
Tordi tellisin Anne-Mailt, kes valmistas vastavalt peo stiilile suure roosa jänku tordi. See maitses väga hästi ning sünnipäevalaps jäi rahule!


Pidu oli vahva ja Kiira sai palju imelisi kingitusi, ta oli väga õnnelik kui õhtul neid järjest avama hakkasime. Üritame ikka talle seletada, et kingid pole kõige tähtsamad, oluline on ikka, et sõbrad saaksid koos olla ja mängida ning tundub, et see talle kõige rohkem meeldiski!

Ja nüüd uut sünnipäeva ootama... juba ringlevadki uued ideed peas! :)

PS! Rohkematest piltidest selle peo kohta teen eraldi postituse, kui olen fotograaf Anett ilt saanud pildid kätte! Stay tuned!

Eelmine
Flowers in January
Järgmine
Metsalooma peo pildid

2 vastust

Suured suured tänud Sulle! Kiira kasvab usinasti ning ikka vahest meenutab lastehoiu aegu! Väga vahva!!! Karis, 13. märts 2017
Küll oli tore lugeda,et Kiiral on nii toredad emme ja issi.Musi minu väikesele rosinale.Mõtlesin ikka kuidas tal läheb,väga vahva,et leidsin emme blogi.
Kõike head Teie perele.
Tädi Anni lastehoiust
Annely Saaron, 9. märts 2017

Lisa kommentaar

Email again: