Lisandra sai 5

Sellel postitusel on 1 vastus
Lõpuks ometi jõudis kätte kauaoodatud haldjate, printsesside, roosamannavahu ja sädeluse küllane sünnipäev. Kindla peale võin öelda, et see on iga väikse tüdruku unistus! 
Eelmises postituses rääkisin veidi, kuidas me koos sünnipäevalisega selle teema juurde jõudsime. Nüüd saan teile viimaks näidata, mida ma tervelt kuu aega, iga nädalavahetus meisterdasin.


Minu etteplaneerimine ja mõtlemine on vahest kahjuks, vahest õnneks. Seekord oli pigem see teine. Terve eelmine nädal olin ma haige Kiiraga kodus. Nii kui lumine ilm ja veidi krõbedamad külmakraadid kadusid, tulid välja kõik viirused ja pisikud. Meie neiu sai külge tüüpilise nohu-köha-palaviku kombo. Eelmise nädala ettevalmistusest suurt poleks välja tulnud, seega oli hea, et kõik aeganõudvamad asjad olid juba tehtud.

See pidu sai inspireeritud järgnevatest toonidest ning detailidest...


Iga päev tuli mingi uus idee, et vohh, teeks veel seda ja seda ja seda... Seega kardan, et läksin natukene hoogu. Eks seda saate teie otsustada :)

Selle sünnipäeva tarbeks valmisid kutsed, lauakaunistused, võlukepikesed ja toidukaunistikud, tänukingitused, laudlina, seinakaunistused ja fotonurk. 
Kleepimist ja lõikamist oli kuhjaga, nii et abikäsi tuli isegi ämma poolt. 
Materjalide näol sain abi emalt, detailidega aitasid veidi minu vanaema ning sõbranna Madli. Kiira hoidmise ja suure toetajana oli abiks muidugi Martin, kes suutis kodus seda roosa-lilla sädelusest pakatavat "ladu" kuu aega kannatada. Õnneks hakkab ta minu kasti ja paberi hunnikutega ning sädelevate paelakestega väikest viisi harjuma.
Sünnipäevalapse vanemad andsid mulle vabad käed, seega kõik valmis minu pilgu läbi. Ruumi kaunistamisega läks veidi kiireks, kuna saime ruumi sisse vaid 15 minutit enne külaliste saabumist. Kodus olid mul asjad kastidesse sätitud nii, et tuli vaid kohale minna ja detailid välja panna.

Siuh, vauh ja adakadabra.....
Martini tugevad abikäed


Liblikate ja lillede küllane fotonurk. Fotonurgas olevad rekvisiidid - tool, öökapp, puur ja teekann on pärit Milla Vanakraami poest.


Seinakaunistused

Tänukingitused - liblikate sees pulgakommid

Tundus, et peo peategelasele ja tema sõpradele meeldis. Tüdrukutel olid kroonid peas ning võlukepikestega käis suuremat sorti trall, jooks ja võlumine. Kolm tundi pidu said võluväel läbi ja juba tuligi tordiaeg...

Soovin, et teil igas päevas oleks natuke võluväge ning sädelust silmades!
Eelmine
Haldjatolm ja võluvägi
Järgmine
Have yourself a merry little christmas

1 vastus

Nii armas, eriline ja nii sinulik. Palju ònne, edu ja pònevaid ideid sulle edaspidisteks pidudeks. Aira, 28. november 2016

Lisa kommentaar

Email again: