Kevadised tuuled

Sellel postitusel on 1 vastus
Seoses kevade saabumisega, on saabunud ka minul uusi väljakutseid. Erinevate toimetuste ja töö kõrvalt polegi aega saanud kirjutada. Kuid nüüd see uus postitus tuleb ja toon välja oma lemmikkomplektid tänavuselt kevadiselt Moekuulutajalt.  


Tänavusel Moekuulutajal oli mul võimalus abistada mitmel rindel. Aitasin lavastada Tartu Kaubamaja moeshowd ning selle show stilistiks oli Johanna Eenma. Minu LEMMIK komplektid tulevadki sealt! Vaadake ise.... millised värvikombinatsioonid! :)
Veel tuli esitlusele Tartu Kaubamajas asuvate poodide show, mille stilistiks oli Zenja Fokin. Minu lemmik palad on sellised...
Ning lõpetuseks Eesti disainerite valmistatud pulmakleidid. Sellel showl aitasin modellidel neid imelisi kleite vahetada. Kuna kleidid olid väga eksklusiivsed ning hinnalised, siis oli palju tegemist, et rahulikult ning elegantselt saaks neid HELIKIIRUSEL vahetada. Stilistiks oli Piret Vapajeva. Tulemus sai selline...

Ning muidugi nädalavahetuse naelaks oli minu tehtud lasteshow, millest saate rohkem lugeda ja näha SIIN!Sellest nädalavahetusest on küll aega möödas, kuid ikka olen veel vaimustuses nendest inimestest, lastest ja üldisest emotsioonist!
Eelmine nädal oli üsna raske töölainele tagasi saada ning asjalikuks hakata, seda ka seetõttu, et uus amet nõuab õppimist ning see võtab kogu minu hetke vaimu. Kuid vaimu levelit - nagu ikka - aitavad tõsta pisike Kiira ja kallis mees. Muidugi ka uued projektid Kristallkingaga! :)
Varsti alustame Serviti tüdrukutega iga pühapäevaseid treeninguid ja seda juba Põlva Päevade raameks. Tulemas on uus kava, mis nõuab minult endalt kui tüdrukutelt uut lähenemist ja liikumist. See saab väga põnev olema!
Kindlasti üritan rohkem kursis hoida, mis ootab ees ja mis üritused on tulekul, kuid seda kõike järgemööda!

Kaunist kevade algust Teile kõigile, kes ikka ja jälle minu blogi loevad ning minu tegemistele kaasa elavad! Kalli-kalli ja päikest! :)PS! Mitte ei saa juhust kasutamata jätta...  Soovin palju-palju õnne ja kõike kõige paremat oma bestikale Pariisis! Joyeux anniversaire!
Eelmine
Moekuulutaja #4päev
Järgmine
Port Artur

1 vastus

Ahoi! Kas on uusi postitusi tulemas? :) S, 8. mai 2017

Lisa kommentaar

Email again: