Hellodeer

Mulle tundub, et halloweeni püha hakkab vaikselt eestlaste pühade hulka kuuluma. Iga aastaga on sotsiaalmeedias rohkem näha, kuidas enamjaolt täiskasvanud naudivad selle tralliga kaasaminemist. Kurbusega pean tõdema, et oma täiskasvanueas polegi sellega kaasa läinud. Niisama kodus maskeerimist ei pea ma mõttekaks, seega miski pärast on mul see püha jäänud pidamata. Kuigi hirmsasti tahaks....

Kuna seekordne halloween sattus esmaspäevale, siis ilmselt suurem osa pidudest toimus juba laupäeval.

Laupäev oli üle pika aja meie peres selline päev, kus meil mitte midagi plaanis ei olnud. Vahelduseks oli päris mõnus. Veidi oli küll tuuline, kuid päeval paistis päike, seetõttu tuli mõte teha kaua planeeritud metsa tiir.

Selle nädala pühapäeval sõidan Tallinnasse, et teha armsaks ja hubaseks ühe kolmeaastase tüdruku sünnipäev. Selleks puhuks sai metsaande otsimas käidud ja minu neiu sai veidi värskemat õhku nautida.

Laupäeva õhtul läksin Madli juurde, kes koos oma kaaslasega plaanisid ühte halloweenipidudest külastada. Seejuures soovisid minu käest mingit näomaalingut. Pean tunnistama, et alguses ma polnud sellest ideest eriti vaimustuses, kuna esiteks ma pole kunagi midagi sellist teinud, teiseks on vaja õigeid vahendeid ja nii edasi…. Lõpuks tundus, et juba otsisin vabandusi. Kuna mulle vabanduste otsimine ei meeldi, sattusin endaga vastuollu. Niisiis olin asjaga nõus ja sattusin isegi elevile. Ühel naisolendil suudavad need tujud ikka üpris kiiresti muutuda :)

Koos pidid nad moodustama hirve-jahimehe tandemi. Veidi kasutasin näovärve, kuid enamus näost sündis tavaliste meigivahenditega. Lõpptulemus oli selline…


Ise olin päris rahul. Muidugi nipet-näpet oleks saanud muidugi paremaks muuta, kuid arvestades, et ma pole midagi sellist teinud, oli see esimese korra kohta päris okei.

Nüüd on veel ees mardi-ja kadripäev, kus lapsed saavad oma maskeeringuid nautida. Minul on need tähistamised kindlasti Kiira näol veel ees. Ja samuti nimepäeva tähistamised – Kiira 7.november, Martin 10.november ja mina 25.november. Päris tore kokkusattumus, või mis? :)


Juhheii .. ja nüüd rõõmsalt novembrisse (ja järgmist halloweeni ootama) !


Lilledest peavõru on valmistatud Marise poolt.

Kui oleks soov endalegi midagi sellist saada, anna julgelt teada!

Eelmine
Madly in love
Järgmine
Bastu & Luki

Lisa kommentaar

Email again: