Have yourself a merry little christmas

Jep, ma tean, et ma olen veidi asjadest ees. Ja ma tean seda ka, et ma olen veidi "pühade hull" ning seda alati olnud. Kuid täna on 1.detsember ja minu arvates võivad jõulupidustused alata, piparkoogilõhn tuba kaunistada ning jõululauludel lasta kõlada. Isegi natuke kiirustasin asjadest ette ning meie kodu aknalaud sai kaunistatud juba 27.novembril. 


Selle postituse taustaks sobib hästi minu üks lemmikutest jõululauludest. Mulle meeldib väga, kui tuntud artistid taaselustavad ja annavad uue hingamise vanadele lauludele. Seega soovitan laulu käima panna! 

Esimesel advendil veetsime perega mõnusasti kodus aega, kaunistasime tuba ning külastasime Tartu raekoja platsi. Ehe kuuselõhn ja säravad tuled, tekitasid niivõrd mõnusa jõulumeeleolu. Kiira nosis piparkooki ning tegime väikse jalutuskäigu kesklinnas. 


Jõulusärast rääkides... seda on näha ka minu valmistatud jõulukaartides. Kõik kaardid on pealtnäha sarnased, kuid sisult ja detailidelt erinevad. Neid on võimalik soetada alates 2.advendist ehk 4.detsembrist. Kõiki kaarte on piiratud koguses, seega jalad tuleb seada kribinal-krabinal Tartu Kaubamaja kinkeleti poole! Ühtlasi saate oma kingitusi lasta pakkida oma ala proffidel, kes töötavad detsembris nagu eriti usinad päkapikud. Suuremaid pilte kaartide sisust on näha siin! Huvi ja soovi korral, saate neid oma silmaga näha juba õige pea!
Seest ilma tekstita - 3 tk


Seest ilma tekstita - 5 tk
Kõrval olev tekst on kaartide sees - 6 tkKõrval olev tekst on kaartide sees - 4 tk

Kõrval olev tekst on kaartide sees - 3 tk
Kõrval olev pilt on kaartide sees - 3 tkErinevad toonid - sinine, kuldne, lilla ja roosa


Avanevad alt üles                                            Sees on luuletus või antud piltPäkapikuaeg hakkas meie peres tänasest. Juba paar nädalat on poodides müügil erinevad jõulutooted ning Kiirale saime juba varakult hakata rääkima, et tulevad jõulud ning hakkavad käima päkapikud, kes piiluvad akna tagant, et kas oled ikka hea laps. Peale poodides käiku tuli tal hirm naha vahele - keegi piilub, keegi keda ma ei näe, keegi keda ma ei tea. Ning Kiira otsustas: "Üldse ei taha päkapikku, üldse ei taha. Ostame poest kommi." Nüüdseks oleme talle paar nädalat rääkinud, et päkapikud ja jõuluvana tahavad lastele head ning toovad head paremat. Mina jällegi kohe üldse ei taha, et see jõulumaagia Kiirast mööda läheks. 
Seega kudusin talle päkapikusoki ning panime aknalauale. Ja oh üllatust! Täna hommikul oli seal sees printsessi šokolaad. Esialgu ei julgenud ta soki sisse vaadata, kuid julgustusel võtsime koos asja ette. Kui ta šokolaadi leidis... see nägu, mis neiul ette tuli - õnnelik, kuid ühtlasi kaval. Nüüd ei jõudnud ta homset ära oodata: "Homme tuleb veel päkapikk ja toob kommi." :)


Detsembris tuleb blogis juttu erinevatest jõulupidudest, mis meie pere ja sõprade ringis aset leiavad. Täiusliku jõulutunde tekitab see, et minu õde Maris tuleb Inglismaalt koojuuuu! Me pole selleks ajaks kolm kuud näinud, seega jällenägemisõõm on oi kui suur! Väikse õe Meritiga leppisime kokku (natuke naljaga, natuke mitte), et kõik Marise kohtumised teiste inimestega, käivad läbi meie. Meie paneme aja kirja, või siis ei pane (!) sest me plaanime iga minut koos aega veeta. Kiira kutsub Marist ja Meritit "Nannideks" , seetõttu kuuleme üsna tihti tema suust: "Kus suur nann on? Pole teda ammu näinud." Meie vastame: "Siis kui jõulud tulevad!"
Isegi lapses tekib igatsuse tunne, mida muidu nii väikeselt inimeselt ei ootaks. Maris muidugi arvas, et neiu unustab ta ära, kuid kus sa sellega! 

Ja nüüd SÄRAVALT maagilisse detsembrisse! Have Yourself a Merry Little Christmas! 
Eelmine
Lisandra sai 5
Järgmine
A nagu aasta

Lisa kommentaar

Email again: