Happy New Year

Tean, et olen oma jõulupostitusega hiljaks jäänud, kuid siin ta lõpuks on. Iga päev on erinevad väljasõidud ja olemised, seetõttu pole jõudnud aega maha võtta ja arvuti taha istuda. Kuid mis seal heietada - klika pealkirjale ja loe edasi!


Meie pühad algasid juba 22.detsembril, sest siis läksime koos Kiiraga tädidele külla. Marisel oli plaan juba mitu kuud varem Kiiraga piparkooke valmistada. Inglismaalt toodi isegi "Frozeni" kaunistused ja peab mainima, et viimane teema meeldib Kiirale kohe väga. Tänu jõuludele on seda "Anna ja Elsandust" kogu meie korter täis. Jõuluvana tõi erinevaid pluuse, kleite ja pükse kõik sama teemaga. Samuti doomino ning põhilise Elsa nuku. See käib kaasas nii vannis kui kaisus, küll seljakotis ja autoistmel.... aga rõõmu ei saa keelata ja üritame selle faasi "Let it go" saatel üle elada. :)


Ema leidis meie vanad päkapikumütsid ning andis Kiirale. Tema muidugi käskis need meil pähe panna, et kuumas piparkoogihõngulises köögis külm ei hakkaks. 


Ning väike kallistus väikse jänkuprintsessiga. Nimelt oli see tema sünnipäevakostüümi peaproov. Terve õhtu kõndis meil ringi väike jänku-printsessi-päkapikk. Sellega peab tõdema, et neiu pidu on juba varsti ees ja ei jõua ära oodata, mil sellest teile rääkida ning pilte näidata saan!! See tuleb nii lahe! :)


24. detsembril tuli minu pere Põlvast ja Martini pere Tartust, kõik ühte kohta. Seetõttu ei pidanud me pühade ajal ringi sõitma, mida päris paljud siiski teevad. Kuigi meil polnud ringi sõitmist, oli ringi jooksmist, kuna jõululaua kaunistamine ning söögi tegemine jäi minule ja Martinile.
Nagu juba mainitud, siis Kiira sai endale palju Elsa vidinaid, kuid samuti väga asjalikke lauamänge ning plastiliini, millest saame koos piparkooke ja verivorste teha. Tänu jõuluvanale on meil Martiniga suvel ees Red Hot Chili Peppersi kontsert ning tänu väga armastatule päkapikule sai minu "tegemistest" ametlik asi. Seetõttu võib selle aasta väga edukaks lugeda.
Järgnevalt on näha mõningad meenutused meie jõuluõhtust, kuid veel enne tahan teile soovida lahedat vana-aastaõhtut sõprade ja pere seltsis, ning et teie uus aasta oleks täis naeru, seiklusi ja uusi ettevõtmisi! Kunagi ei tea mis ideed pähe tulevad, kuid tean öelda, et tuleb endale kindlaks jääda ning unistused teoks teha! Olen nii elevil uue aasta ees, mis toob rohkelt uusi südamelähedasi tegemisi! Loodan, et teil ka! :)

Meie punane, valge-musta triibuline jõululaud


HAPPY NEW YEAR!


Eelmine
A nagu aasta
Järgmine
Rebane külmetab

Lisa kommentaar

Email again: