Haldjatolm ja võluvägi

Iga muinasjutt vajab üht peategelast, toimumispaika,
maagilist õhustikku, natuke haldjatolmu ja võluväge.
Nii seisab minu esilehel ning k
õik see leiab aset juba järgmisel laupäeval, kui toimub väikse Lisandra viies sünnipäev.


Ühel oktoobrikuu õhtul tuli sünnipäevaline oma vanematega mulle külla ning küsisime temalt: "Millist torti ja sünnipäeva sa soovid?" Tuli üpris kiire vastus: "Haldja torti ja sünnipäeva". Sellega sai suhteliselt ruttu selgeks sünnipäevapeo teema.

Mõnes mõttes natuke isegi lootsin, et taoline teema tuleb. Eks iga tüdruku (või naise) unistus on imeline mannavahune sünnipäev. Kuna ma pole sellist pidu kunagi korraldanud, siis kõik läks nii nagu salamisi soovisin.

Ideed hakkasid jooksma ning kohe mitte ei tahtnud, et see tuleks üleni roosa-pitsiline ning tahtsin sisse tuua teistsuguseid värvitoone. Valisin põhitooniks lilla ja sinna juurde roosa, helerohelise ning helelilla, väikse törtsu kuldsega.

Ettevalmistusi hakkasin tasapisi tegema juba paari nädala eest, et jõuaksin ikka kõik asjad õigeks ajaks valmis. Pisidetaile olen mõelnud selleks puhuks päris palju, seetõttu oli ja on nikerdamist kõvasti.

Samuti valmistasin kutsed, millele on võimalik pilk peale visata siin!

Järgmisel nädalal kirjutan Teile, kuidas pidu möödus ning saate näha pilte peodetailidest ning ideid, selliseks sünnipäevaks.


Valgest haldjatolmust pole õues enam kübetki järel ning tuleb leppida vesise ilmaga. Jätsin Kiira täna koju, et saaksime koos aega veeta, teda oma tegevustesse kaasata ning lihtsalt koos puhata. Seda kõike tubastes oludes. 

Hommikul põõnas väike tegelane poole kümneni, tänu sellele sain enne askeldamisi veel põlvikuid kududa. Kui küsisin Kiiralt, et mis me hommikuks sööme, tuli kiire vastus: "Pannkooke". Aga no miks ka mitte? :) Tegime koos taigna ja küpsetamine võis alata. Nagu eelmises postituses ütlesin, et igapäev võib olla isadepäev, võib igapäev olla vabalt ka pühapäeva hommik. 

Väike sõit meil siiski oli - külastasime Milla vanakraami poodi. Sealt tulevad nimelt järgmise nädala sünnipäeva fotonurga rekvisiidid. Küll on ikka toredaid inimesi siin ilmas, kes tulevad, aitavad ja elavad sinu tegemistele kaasa! Aitäh, Maigi! 

Peale poodlemisi kaasasin teda oma nikerdamistesse, et teha viimaseid lihve järgmiseks nädalaks. "Detektiiv Lotte" saatel läksid asjad palju libedamalt!! Juhheii! :) 


Meisterdamisest rääkides, on mul teile üks vahva uudis.. 

Detsembrist alates on Teil võimalik leida minu valmistatud jõulukaarte Tartu Kaubamajas asuvast kinkeletist! Kui aeg on pisut jõuluajale lähemal, lisan oma blogisse mõningaid näidiseid, et saaksite veidi aimu ning soovi korral kribinal-krabinal sammud kaubamajja seada!

Jõulukaartide valmistamise idee tekkis mul tänu sõbranna Meritile, kes juba paari nädala eest küsis, et kas ma jõuludeks ka midagi valmistan. Algselt polnud muude tegemiste kõrvalt plaanis, kuid tundus päris hea mõte. Esimesed tellimused tulid temalt, teiselt minult endalt. Lõpuks hakkas pallike veerema ja kuna sattusin jõulumeeleolus kaardi tegemise tuhinasse, saate ka Teie veidi uut moodi kaarte soetada. Kaardi kujunduse idee tuli sellest samast korraldatavast sünnipäevast ning tahtsin, et haldjasära kestaks edasi jõuludeni. Väga saladuslik, eksole? :)

Siinkohal oleks paslik tervitada Meritit hea idee eest!Loodan väga, et Teil igas päevas leidub pisut võluväge, pisikese törtsu haldjatolmuga.... 


 

Eelmine
Kiira issi
Järgmine
Lisandra sai 5

Lisa kommentaar

Email again: