Flowers in January

Kristallkinga aasta esimene üritus leidis aset 13. jaanuaril ERM's, kus toimus Töötukassa aastapidu. Eesti Rahva Muuseum on üks võrratu ehitis Tartu külje all, mis oma suurusega ei jäta külmaks mitte kedagi. Ehitise massiivsus ja modernsus jätab mulje nagu asuks ta ükskõik mis Euroopa suurlinnas, kuid mitte Tartus. Seega mul oli ülimalt hea meel, et sain veidi kaunistada ühe ettevõtte suurt pidu just sellest samas hoones. 


ERM on avatud alates oktoobrist ning mul on olnud võimalus seda külastada juba viis korda. Ühel neist kordades sain ka muuseumi külastada, kuid see tuleb uuesti ette võtta, kuna tegime paari tunnise tiiru koos Kiiraga. Sellest kujunes üks kiiremat sorti jalutuskäik ja väljapanekutesse väga süveneda ei saanud. Väiksematel lastel võib seal hakata igav, kuid igav võib neil hakata loomaaias ka, seega ei saa talle pahaks panna. 

Ühel neist kordades toimus Martini töökoha jõulupidu, mis oli väga suurejooneline, kuid samas mõnusa õhkkonnaga üritus. Hoone ruumid annavad võimaluse teha nii väikseid kui suuri üritusi. Teatavasti on seal juba ka mõned pulmapeodki peetud. 


Ja nüüd veel üks neist kordadest, kui toimus Töötukassa pidu ning minul avanes võimalus seda pidu veidi kaunistada. 
Ettevõtte põhivärviks on oranž, sinna juurde veidi valget. Nendest värvidest sõltuvalt toimus ka lillede valik. Floristiga koostöös, sai valitud välja lilled ning pidasime läbirääkimisi, mis sinna hoonesse ja antud peole kõige paremini sobiks.
Väike silmailu külalisele, kuid mitte liiga ülepakkuv ning häiriv. Tellija soov oli, et teha mõned nurgad veidi pidulikumaks. Kuna seinale midagi ei lubatud panna, siis jäid lõppvalikuks postamentidel lilleseaded. Samasugused seaded jõudsid ka lavale.Võimalusel külastage kindlasti seda suurepärast muuseumi. Seal juba on mida vaadata :) 


Ning ootan jätkuvalt teie kirju ja kõnesid, et saaksin korraldada ja abistada just sinule sobivat ning meeldivat pidu! Olgu see siis suur või väike, talvine või kevadine! Või tahate abi kutsete, kaartide, dekoratsioonide valmistamisel - olen Teie jaoks olemas! :)


Eelmine
Rebane külmetab
Järgmine
Minu Kiira sai 3

Lisa kommentaar

Email again: