Bastu & Luki

Esimest korda tutvusin BaLu toodetega selle aasta suvel, kui me käisime Kiiraga Pärnus üht Kirsi Altjõe (sandinyourshortskidsblog.com) fotoshooti uudistamas. Samuti sai mu neiu esimese modelli “tööotsa” teha.

Kuna väsimus ja kuumus võtsid oma jagu energiat, siis pildi tegemise ajaks oli Kiira pisut jonnakas. Sellegi poolest oli väga meeleolukas ja huvitav päev, kus sai uusi kogemusi ja ideid. 

Kiira mängimas BaLu klotsidega

Samuti saime tutvuda eestimaiste rõivabrändidega ning uudistoodetega. Viimaste hulka kuulusid ka BaLu klotsid, puidust fotokad ja peolipukesed.

BaLu tegemised on inspireeritud kahest armsast poisist Bastust ja Luist. Skandinaavialiku disainiga heledate toonidega tooted, toovad muidu värvikirevasse lastetuppa omapära ja heledust.

Valmistatud kodumaisest materjalist, on kõik tooted põhjalikult läbimõeldud ning mõnusalt lihtsad ja arusaadavad lastele. BaLu tooted sünnivad Viljandis käsitööna ning seetõttu võib toodetes näha väikseid erinevusi, mis teeb need omakorda unikaalseks.

Armsad klotsid suure linnaku või näiteks ka raketi tegemiseks :)

Selle nime alt valmivad erinevad lastetoa sisustuselemendid, mööblid ning aksessuaarid.

Kiira lemmik asi oli muidugi puidust fotokas. Uhkelt kandis seda kaelas ning imiteeris pildistamist, huvi pakkuvatest asjadest.

Suur hitt on omapärased ja nunnud kaisumõmmid, mida on hea kaissu võtta või siis lausa padjana kasutada. Põhiliste värvidena on kasutatud valget, beeži ja mahedat rohelist.

Miks ma BaLu’st kirjutan? Aga just seetõttu, et oma pühapäevasel korraldataval sünnipäeval kasutan just nende mõningaid tooted. 


Selle nime taga on töökad ja armsad inimesed ning suur tahe, tuua lastele midagi helget, kaunist ja lihtsat! Toetagem Eesti ettevõtlust! :)

 

Visake kindlasti pilk peale BaLu tegemistele siin!Ja nüüd rõõmsalt talvemõnusid nautima! Ei mäletagi kuna viimane kord nii kaunist ja lumist vaatepilti aknast nägin! :)
Eelmine
Hellodeer
Järgmine
Ida sai 3

Lisa kommentaar

Email again: