#2 Moekuulutaja

Nagu lubatud eelnevas postituses sai, siis nüüd toon välja oma lemmiknäited selle sügisesest "Moekuulutajast". Visake pilk peale, mida tuntud stilistid selleks külmahooajaks soovitavad! 


Piret Vapajeva soovitus meestele on selle sügis-talve must-be kõrge kraega pullover ja šikid pikad mantlid. Samuti on eriti vinge kui kogu riietus on ühes toonis. Esmapilgul võiks mõelda, et nii on ju igav, aga see pole pooltki nii...
Naistele soovitab Piret villaseid, kašmiirist, alpakast ja angoorast loodud pehmeid tooteid. Moes on puhtad ja silmapaitavad toonid, ilma üleliigse mustrita. 

Siin on nopped kokkupandud komplektidestKirsti Altjõe sõnul võiks iga lapse garderoobis olla uus paar teksapükse, mis on mugava ja huvitava lõikega, ning mis on värvitud nii nagu oleks neid aastaid kantud. Samuti soovitab ta soojalt eestimaised disainereid, kelle tõttu on Eesti lastemood põnevam kui kunagi varem. 
Niisamuti nagu suurte moes, on ka lastemoes päevakorral puhtad ja selged toonid, eriti metsa, metsamarja ning öösinised värvid. 


Kui sellel sügisel ei õnnestunud seda nädalavahetust külastada, siis järgmine "Moekuulutaja" leiab aset juba kevadel ja seda suviste, kergete ning lendlevate toonidega!! 


Minu järgmine postitus ilmub õigepea, mis räägib minu ja minu pere selle nädalasest tegemistest! Oi-oi kui palju toimetamisi! :)


Olge seniks terved, rõõmsad ja MOODSAD! 

Show pildid: Rein Leib
Eelmine
igast küljest uut moodi
Järgmine
LEMONADE

Lisa kommentaar

Email again: