Blogi

1 x 8 = Photoshoot

Ehk minu esimene photoshoot minu valitud riietega. Okei, võib-olla mitte päris esimene, kuna pubekana on neid photoshoote tehtud küll ja veel. Ja oii millise stilistikaga :) Kuid nüüd lubagem täpsustada - minu esimene ametlik shoot.
Loe lisaks

Siin see on

Pean tunnistama, et ma pole väga agar kirjutaja olnud. Ja viimase postituse Põlva Kaubamaja moeshowst lubasin ka teha kui ametlikud pildid on saabunud. Seni pole seda juhtunud, kuid siiski tahaks enne jaanipäeva sellest kirjutada. Muidu läheb sootuks meelest!
Loe lisaks

varsti, varsti

Nii mõnigi päev on juba möödunud Põlva kaubamaja moeshowst ja positust veel  IKKA pole! Sorry!
Varsti tuleb pikem postitus.. kõik seisab ainult piltide taga :) tahaks anda täit ülevaadet meie lahedast päevast!

Loe lisaks

Port Artur

6.mail toimus Pärnus Port Arturi keskuses suur moe- ja ilupäev. Kirsi (kellega oleme koostööd teinud varasemalt Tartu Kaubamaja "Moekuulutaja" raames) kutsus mind sinna assistendiks ning sain ka ise ühe moeshow kokku panna.
Loe lisaks

Kevadised tuuled

Seoses kevade saabumisega, on saabunud ka minul uusi väljakutseid. Erinevate toimetuste ja töö kõrvalt polegi aega saanud kirjutada. Kuid nüüd see uus postitus tuleb ja toon välja oma lemmikkomplektid tänavuselt kevadiselt Moekuulutajalt.  


Loe lisaks

Moekuulutaja #4päev

Lõpuks ometi saan veidi pikemalt kirjutada pühapäevasest päevast. Minu jaoks kulmineerus Moekuulutaja just selle päevaga ning kell 12 ning 14 leidsid aset minu esimese stilistikaga lasteshowd Moekuulutajal. 
Loe lisaks

MoKu #2päev #3päevEilne päev osutus üpris kiireks, seega päev number kahest ei jõudnudki ülevaadet teha. Kuid seda toredam ja pikem on tänane postitus...

Loe lisaks

MoKu #1päev

Järgnevad neli päeva olen ma Moekuulutaja lainel ning tahan iga päeva lõpus teha väikse ülevaate, kuidas päev kujunes ning mis tehtud sai.
Minu jaoks kulmineerub seekordne Moekuulutaja pühapäeval 12.03, kui lavale tulevad lapsed kell 12 ja 14.
 Minu kõige suuremaks tööks on lastele riided selga valida ning tuua lavale näitamiseks kõige uuemat Tartu Kaubamaja lastemoodi.Loe lisaks

Juba linnukesed

Varasemalt olen rääkinud, et meie seltskonnas on palju lapsi ja beebisid ja kes teab.. varsti on ehk tulemas juurdegi väikseid põnne. Sellel nädalavahetusel käisime perega kahel sünnipäeval, mõlemad olid ühe aastaste printsesside sünnipäevad. Sünnipäevade kingituseks meisterdasin ja joonistasin kaks pilti. Nende tegemisest siin juttu tulebki.


Loe lisaks

Ku-kuu, ku-kuu

Eilsel arrrrmastusepäeval oli ilm nii ilus - linnud laulsid, päike paistis... mmm, kevad.
Kui nüüd aus olla, siis kevad hakkab tasapisi minu põue pugema alates minu sünnipäevast. Nii kui veebruar algab, on plaanid kevadeks valmis ning uued tuuled, uued rõivad varuks vaadatud.
Sellega seoses...


Loe lisaks

Jälle aasta vanem

Olen väiksest peale olnud alati väga elevil oma eelseisvast sünnipäevast. Hakkasin planeerima juba siis kui algamas oli sügis.
Alati oli selleks ajaks peo teema ja koht selged ning hakkas suuremat sorti menüü ja meelelahutuse läbi mõtlemine. Esimest korda oli sellel aastal teisiti.Loe lisaks

Metsalooma peo pildid

Nagu lubatud sai, siis teen meie neiu sünnipäeva peo piltidest eraldi postituse. Siin see postitus teoks saabki. Siin on väike ülevaade (ilma suurema jututa) meie peost...
Pildid: Anett Hallap


Loe lisaks

Minu Kiira sai 3

Okei, jah -  Kiira õige sünnipäev on veel paari päeva pärast, kuid tema kauaoodatud pidu sai teoks laupäeval. Nagu eelmistes postitustes juba kirjutatud sai, siis peo teema valik sai tehtud juba eelmise aasta suvel ning sügisest hakkasid väiksemat sorti ettevalmistused. 
Nüüd saategi näha kuidas meie pilla-palla-pillerkaar - nagu mutionu laulus - välja nägi!Loe lisaks

Flowers in January

Kristallkinga aasta esimene üritus leidis aset 13. jaanuaril ERM's, kus toimus Töötukassa aastapidu. Eesti Rahva Muuseum on üks võrratu ehitis Tartu külje all, mis oma suurusega ei jäta külmaks mitte kedagi. Ehitise massiivsus ja modernsus jätab mulje nagu asuks ta ükskõik mis Euroopa suurlinnas, kuid mitte Tartus. Seega mul oli ülimalt hea meel, et sain veidi kaunistada ühe ettevõtte suurt pidu just sellest samas hoones. 


Loe lisaks

Happy New Year

Tean, et olen oma jõulupostitusega hiljaks jäänud, kuid siin ta lõpuks on. Iga päev on erinevad väljasõidud ja olemised, seetõttu pole jõudnud aega maha võtta ja arvuti taha istuda. Kuid mis seal heietada - klika pealkirjale ja loe edasi!


Loe lisaks

A nagu aasta

Detsembris tehakse reeglina aasta kokkuvõtteid. Ja nüüd teen seda ka mina. Paar nädalat on aasta lõpuni jäänud ja need on täis jõulupidusid, erinevaid kokkusaamisi ning kingituste pakkimisi, kuid enamik pidusid ja tähtsündmusi on selleks aastaks peetud.


Loe lisaks

Have yourself a merry little christmas

Jep, ma tean, et ma olen veidi asjadest ees. Ja ma tean seda ka, et ma olen veidi "pühade hull" ning seda alati olnud. Kuid täna on 1.detsember ja minu arvates võivad jõulupidustused alata, piparkoogilõhn tuba kaunistada ning jõululauludel lasta kõlada. Isegi natuke kiirustasin asjadest ette ning meie kodu aknalaud sai kaunistatud juba 27.novembril. 


Loe lisaks

Lisandra sai 5

Lõpuks ometi jõudis kätte kauaoodatud haldjate, printsesside, roosamannavahu ja sädeluse küllane sünnipäev. Kindla peale võin öelda, et see on iga väikse tüdruku unistus! 
Eelmises postituses rääkisin veidi, kuidas me koos sünnipäevalisega selle teema juurde jõudsime. Nüüd saan teile viimaks näidata, mida ma tervelt kuu aega, iga nädalavahetus meisterdasin.


Loe lisaks

Haldjatolm ja võluvägi

Iga muinasjutt vajab üht peategelast, toimumispaika,
maagilist õhustikku, natuke haldjatolmu ja võluväge.
Nii seisab minu esilehel ning k
õik see leiab aset juba järgmisel laupäeval, kui toimub väikse Lisandra viies sünnipäev.


Loe lisaks

Kiira issi


Lisaks sellele, et Kiira ja Martin on nii ühte nägu, on nad ka iseloomujoontelt suhteliselt sarnased. Neiu on küll veevalaja (nagu mina) ja temas on sellist rahulikkust ning empaatilisust nagu sellele tähtkujule omane, peab nentima, et kõik muud jooned, küljed ja vaated, on ta saanud oma issilt.Loe lisaks

1 ja 2 ja 3 ja 4...

parampapaaa.. ja 1 ja 2.... umbes sellised nägid ja näevad välja minu tantsutrennide laused. Kes teab see teab :) Kuna ma laulda ei oska, siis tuleb midagi numbrite ja häälikute vahepealset tüdrukutele kaasa ümiseda, et kõik saaksid aru, mis kohaga tantsus tegu on. Keegi pole kunagi kurtnud, seega kuidagi on need neiud minust aru saanud. Kirjutangi lähemalt, kuidas ma tantsuga seotud olen ning kuidas ikka ja jälle ma Serviti tantsutüdrukute trennidesse tagasi poen.
Loe lisaks

Ida sai 3

Kui Eveliis (https://estonianwithabackpack.wordpress.com) mulle oktoobri keskpaigas kirjutas, et sooviks minu abi oma kolmeseks saava tütre sünnipäevapeo dekoratsioonidega, olin juba elevil. Kui ta mainis, et ta tahab pidu korraldada õues (sealjuures teadmata, mis ilmaga meil tegu tuleb) olin veel rohkem haaratud.


Loe lisaks

Bastu & Luki

Esimest korda tutvusin BaLu toodetega selle aasta suvel, kui me käisime Kiiraga Pärnus üht Kirsi Altjõe (sandinyourshortskidsblog.com) fotoshooti uudistamas. Samuti sai mu neiu esimese modelli “tööotsa” teha.

Loe lisaks

Hellodeer

Mulle tundub, et halloweeni püha hakkab vaikselt eestlaste pühade hulka kuuluma. Iga aastaga on sotsiaalmeedias rohkem näha, kuidas enamjaolt täiskasvanud naudivad selle tralliga kaasaminemist. Kurbusega pean tõdema, et oma täiskasvanueas polegi sellega kaasa läinud. Niisama kodus maskeerimist ei pea ma mõttekaks, seega miski pärast on mul see püha jäänud pidamata. Kuigi hirmsasti tahaks....

Loe lisaks

Madly in love

Mul on siiralt kahju, et selle postituse jaoks enamik vajaminevaid pilte on hetkel kadunud. Saaksin tuua huvitavaid ja nostalgilsi meenutusi oma sõbrannast Madlist, kellega oleme ühte rada käinud juba 14 aastat.


Loe lisaks

LEMONADE

Seda räägivad kõik, et küll see aeg ikka lendab. Mida vanemaks saad, seda kiiremini päevad mööduvad. Varem tundus see lihtsalt jutt, sest ülikooliajal juhtus päris tihti ette neid “niisama” päevi, kus aeg ei liikunud. No ja muidugi raseduse ajal, seda eriti lõppfaasis…

Aga nagu ikka - mida rohkem teed, seda rohkem jõuad! Teen teile kiire ülevaate meie tavalisest nädalast, et saaksite aimu kuidas meie pere toimib.Loe lisaks

#2 Moekuulutaja

Nagu lubatud eelnevas postituses sai, siis nüüd toon välja oma lemmiknäited selle sügisesest "Moekuulutajast". Visake pilk peale, mida tuntud stilistid selleks külmahooajaks soovitavad! 


Loe lisaks

igast küljest uut moodi

Alates 2014-ndast aastast on mul olnud suur privileeg olla assistent Tartu Kaubamajas aset leidvale sügisele moenädalavahetusele - "Moekuulutaja". Seda vahelduva eduga nii sügisel kui kevadel. Assisteerida olen saanud moeinimestele tuttavaid nimesid ning kõik see on andnud mulle kogemustepagasi, mida ma ei vahetaks millegi vastu...Loe lisaks

Tere, Mina olen Karis!

Siin blogis räägin erinevate teemapidude korraldamisest ning muudest projektidest. Kindlasti saate tuttavaks ka minu pere ja sõbrannadega, kellega on alati oioi - kui palju tegemisi. 

Kuid enne veel väike tutvustusring:

Loe lisaks